FAQ

V jakých termínech jsou zájezdy pořádány?

Termíny zájezdů jsou povětšinou individuální, podle požadavků klientů.

Termín aobsazení lze však i řešit vypsání zájezdu, který je definován pevným programem, jasným ubytováním, doporučenou charakteristikou účastníků (věk, zkušenosti, zájmy, typ motocklu) a maximálním počtem osob popř. párů. Do takovéhoto zájezdu se tak může přihlásit kdokoliv, my zajistíme vše potřebné a účastníkům na základě smluvního vztahu umožníme trip zrealizovat.

 

Kdo může být účastníkem zájezdu?

Účastníkem může být kdokoliv – motorkář či spolujezdec.

Jaké nabízíte ubytování?

Ubytování většinou nabízíme v námi dlouhodobě ověřených kapacitách, z nabídky naší sesterské CK Mauthner s.r.o.

 

Je k dipozici delegát a nebo průvodce?

Delegáty poskytujeme pouze výjmečně. V Rakousku máme spolupracující osobu, které v případě potřeby zařídí co je nezbytné. Ostatní řešíme telefonicky z ČR.

S průvodci je situace jiná, na krátké individuální zájezdy je neposkytujeme, pokud však je ze strany klienta tento požadavek, jsme v rámci našich kapacit tento požadavek splnit.

 

Jak jsou organizovány velké zájezdy na termín?

Ano. Zájezd je vypsán na určité množství osob. Po naplnění kapacity jsou přihlášení účastníci kontaktováni, pokud se nejedná o již známé osoby, tak realizujeme seznamovací schůzku, kde krom jiného probíráme konrétnosti k danému zájezdu. Následně zájezd již probíhá dle stanoveného plánu, většinou s naším průvodcem.

Pokud je k zájezdu doprava (do vzdálenějších destinací), tak je stanoveno místo, kde dochází k naložení motorek. Doprava je pojištěna.

 

Chtěl bych se stát průvodcem, co pro to musím udělat?

Kontaktovat nás. V našem týmu rádi přivítáme zkušenné cestovatele, kteří se nebojí převzít za něco převzít odpovědnost.

 

 

 

 

Email
Print